Chaty Sára Samanta

Chata Sára Samanta sú identické, novovybudované chaty s priamym výhľadom na Oravskú priehradu. 

Celoročne Vám ponúkame štýlové ubytovanie v troch rovnakých chatách, každá s kapacitou 9 lôžok. Vzácne spoločné chvíle strávite v obývacej miestnosti (krb, televízor, gauč, jedálenské posedenie) prepojenej s modernou, plne vybavenou kuchyňou (elektrická rúra, keramická varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kávovar, chladnička, mraznička, umývačka riadu).
Slastný a ničím nerušený spánok po dlhom dni si môžete dopriať v jednej z našich štyroch 2-lôžkových spální s manželskými posteľami. V jednej zo spální nájdete aj rozkladacie kreslo slúžiace ako prístelka pre jednu osobu, inak sa vo všetkých spálňach nachádza televízor a niekde i vstup na balkón. Pre Váš dokonalý komfort sme Vám zabezpečili nielen peknú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou, ale aj kúpeľňu s vaňou, práčkou a samostatnú toaletu. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je samozrejmosťou.
Hrejivé slnečné lúče Vás vylákajú na terasu s posedením, v zadnej časti chaty je pripravený altánok s posedením, grilom a kotlíkom na guľáš. Zaručený relax si môžete dopriať v našej kúpacej kadi. Kým Vy budete chytať bronz a chystať tradičné letné dobroty, Vaše detičky sa zahrajú s hračkami, vyskáču na trampolíne alebo vyskúšajú preliezky s hojdačkami a pieskoviskom. Svoje autá zaparkujete priamo pri chatách.

Ceny za ubytovanie

Ceny sú rovnaké pre všetky tri objekty.   Cena ďalej zahŕňa: posteľná bielizeň, uteráky, parkovanie, WiFi internet, drevo do krbu, rekreačný poplatok, detská postieľka na vyžiadanie


Jar :1. Apríl - 31. Máj 175 € /noc-celý objekt                      min. 2 osoby ,min. 2 noci 

Veľkonočný pobyt: 7. Apríl - 11.Apríl 740 €/pobyt-celý objekt    min.2 osoby,4 noci

Leto:  1. Jún - 30. September 190 €/noc-celý objekt          min. 2 osoby, min. 5 nocí

Jeseň: 1. Október - 30. November 175 €/noc-celý objekt  min. 2 osoby, min. 2 noci 

Zima: 1. December - 31. Marec 175 €/noc-celý objekt       min. 2 osoby ,min. 2 noci 

Vianočný pobyt: 23. December - 27. December 760 €/pobyt-celý objekt                        min. 2 osoby, min. 4 noci 

Silvester:  28. December - 2. Január 1 500 € Objekt /pobyt-celý objekt         min.2 osoby, min. 4 noci 

Letná mimosezónna:  01.September-30.September 185 € noc-celý objekt    min.2 osoby, min.2 noci

Najväčšou výhodou nášho ubytovania pri vode je okrem kúpania sa a rybárčenia kopec trás, ktorými sa môžete vydať na potulky a rôzne výlety. Cestou natrafíte na skvelé atrakcie - plavby výletnými loďami po priehrade aj na Slanický ostrov umenia, pozorovanie západu slnka, plavby na pltiach pod Oravským hradom, Hviezdoslavova hájovňa, skanzen v Zuberci, rozhľadňa Borová nad Tvrdošínom či Oravská lesná železnica.
V letných mesiacoch tiež odporúčame Laser Game Vulkán, Ranč u Edyho, Sochu Ježiša Krista alebo Jazdeckú školu Oravský Háj. Fanúšikovia zimných športov si zase prídu na svoje na zasnežených kopcoch priľahlých lyžiarskych stredísk - Ski Centrum Nižná Uhliská, Brezovica, Ruba - Rúbaniská, Zuberec, prípadne v Lyžiarskom stredisku Ski Krušetnica.
Ako sami vidíte, nuda u nás nemá šancu! Veríme, že dovolenka strávená na Chate Sára a Samanta splní Vaše očakávania, načerpáte kopec nových síl a opäť sa k nám radi vrátite! Tešíme sa na Vašu návštevu!

Vytvorte si webové stránky zdarma!